ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Повернення та обмін придбаного товару здійснюється коштом покупця. При наявності заводського браку повернення здійснюється коштом продавця.Термін повернення коштів становить від 3 до 14 днів.

Після отримання товару на пошті, огляду на цілісність та роботоздатність, вся відповідальність за обладнання лягає на покупця.

Гарантійним обслуговуванням є безкоштовний ремонт виробу протягом гарантійного терміну 12-36 місяців з дня продажу. Гарантія діє з дати придбання виробу, зазначеного в гарантійному талоні.
Гарантія не діє в разі некоректного використання виробу.
Гарантійне обслуговування здійснюється тільки за наявності гарантійного талона. Претензії до працездатності виробу розглядаються при наявності повної комплектації виробу.
Всі транспортні витрати на гарантійний і після гарантійний ремонт сплачує покупець.
У разі дефектів, що виникли в результаті транспортування (під час транспортування компанією, що надає транспортні послуги, претензії за дефектами під час транспортування від пункту відправлення до пункту отримання, несе компанія що надає логістичні послуги (транспортування) продукту. (За умови, що вантаж застрахований).

Причини відмови в гарантійному ремонті:

1. Виріб має сліди стороннього втручання, фізичні сліди пошкодження. Деформації корпусу або інших комплектуючих, а також пошкодження кабелів живлення.
2. Потрапляння в середину сторонніх предметів.
3. Зміна комплектації.
4. Втручання сторонніх людей в конструкцію обладнання або в
схему електроживлення.
5 Попадання в середину будь-якої рідини.
6. Надмірне забруднення виробу під час експлуатації.
7. Не дотримання правил догляду та чистки за фільтром, що спричинило вихід з ладу комплектуючих обладнання.
8. Підвищення допустимих норм електроживлення обладнання, «стрибок» напруги в мережі електроживлення, що могло спричинити вихід з ладу обладнання або комплектуючих.

Повернення здійснюються згідно із Законом «Про захист прав споживачів»

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня
1994 N° 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів ", обладнання для манікюру та педикюру відноситься до групи санітарно-гігієнічного призначення яке не підлягає поверненню.
Компанія DustWell залишає за собою право обміну обладнання в разі помилкового замовлення покупцем, за умови якщо товар не був у використанні та не втратив товарного вигляду